Stempler til enhver bruk - Kvalitet - Rask levering - Lave priser på stempel Foldal Stempel AS - 50 års erfaring

Ideal selvfargende stempel
Colop Printer stempel
Colop Dato stempel
Andre stempler
Navneskilt / jakkeskilt
Produktoversikt

Bestillingsskjemaer
Levering / betalingsbetingelser
Be om pristilbud
Ønsker du å bli forhandler?
Reklamasjon
Kontakt oss
Om Foldal Stempel AS
Til forsiden

Foldal Stempel AS
Adresse: 6150 Ørsta
Tlf. 70 06 10 16 - Fax 70 06 11 12
E-post: post@foldal.no
Org.nr. NO 992 846 879 MVA


PERSONLIG TEKSTILSTEMPEL


PERSONLIG TEKSTILSTEMPEL FOR KLÆR
Med et stempel og vår spesialfarge for tekstiler kan du enkelt og raskt merke hele familiens klær. Perfekt for bruk også på sykehus, barnehager og andre institusjoner. Tekstilfargen tåler mange kokvask og stempeltrykket vil holde seg fint over tid.
Tekstilfargen kommer på flasker og tømmes på en blank stempelpute etter behov. Kan brukes på de fleste typer tøy som f.eks. bomull og silke, men vil ikke sitte på klær som er impregnert eller har en form for coating. Enkelte tekstiler har også en behandling som gjør at stempeltrykket sitter bedre om tøyet vaskes én gang før stempling.

SLIK GJØR DU
Tekstilfargen kommer på flasker og tømmes på en blank stempelpute (Etterfyll farge etter behov).
For beste stempeltrykk anbefaler vi å ikke bruke mer farge enn nødvendig når du stempler. Trykket blir skarpere og det vil tørke raskere. Vi anbefaler selvsagt å prøvestemple mindre verdifulle klær først. Fargen trenger 4 timer tørketid før første vask.

På tynne tekstiler, spesielt hvite, så vil fargen kunne vise gjennom. På tykkere klær som f.eks. bukser er ikke dette noe problem.

Èn flaske tekstilfarge (50ml) er i utgangspunktet nok til mange tusen avtrykk. Fargen har meget lang holdbarhetstid på flasken (bør vendes før bruk), men mer begrenset straks du tømmer den over på stempelputen. Oppbevarer du stempelputen i en lufttett plastpose i perioder den ikke er i bruk så varer den imidlertid lenge.


ANDRE BRUKSOMRÅDER
Bruken er ikke begrenset til kun klær da stempelet selvsagt kan brukes sammen alle typer stempelputer, ikke bare tekstilfarge. Med puter i ulike farger i alt fra svart til gull og sølv så kan du stemple alt mulig med ditt personlige preg. Bare husk å tørke farge av stempelet før du bytter mellom ulike stempelputer. Stempelet kan også brukes sammen med embossing-pulver og diverse andre stempleteknikker.

PRISER PÅ STEMPEL
Stemplene prises utifra størrelse, se eksemplene under.
Om du har et eget design du ønsker som stempel, så lager vi dette til tilsvarende pris.

Tekstilstempel

Eks. 1 - 38x38mm
kr. 310,- eks.mva.
Tekstilstempel

Eks. 2 - 38x38mm
kr. 310,- eks.mva.
Tekstilstempel

Eks. 3 - 38x38mm
kr. 310,- eks.mva.
Tekstilstempel

Eks. 4 - ca. 45x12mm
kr. 168,- eks.mva.

BESTILL STEMPEL

Velg et design slik du ønsker stempelet ditt skal se ut. Skriv deretter den stempelteksten du ønsker i boksen under. Dersom du har et eget design, send oss dette på epost.

Velg design:

Skriv inn din stempeltekst her.
Forklar gjerne dersom du har spesielle ønsker angående utformingen.
Skriv også om du ønsker annen størrelse enn standard etc. etc.

Antall stempel: stk - Pris: Se eksempler over
Stempelpute: stk - Pris: 98,- stk
Tekstilfarge, svart: flasker á 50ml - Pris: 92,- stk
Tekstilfarge, rød: flasker á 50ml - Pris: 92,- stk
Tekstilfarge, blå: flasker á 50ml - Pris: 92,- stk

Husk du trenger egen stempelpute til ulike farger. OBS! Husk å tørke av stempelet for å unngå fargesmitte når du bytter mellom farger!

Gratis ved ordrer på 5 eller flere stempler, ellers kr. 30,- eks.mva.

Alle priser eks.mva. Mengderabatter på stempler: 3-5 stk: 10% - 6-15 stk: 15% (trenger ikke være like stempler) NB! Trekk fra rabatten på prisen over. Ved større ordrer, be om tilbud! Leveringstid kun 1-2 dager + postgang. Usikker på levering/betalings betingelser?
BESTILLER KOMMENTARER

Bestiller du andre artikler enn dette, så
kobler vi automatisk sammen dine ordrer.

Firma/bestiller:
Kontaktperson:
Adresse:
Postnr.:
Poststed:
Telefon:
Fax:
E-post:*
* Nødvendig for ordrebekreftelse på e-post

OBS! Ved egen fakturaadresse, opplys om dette i kommentarfeltet.

Kommentarer, endringer, spørsmål etc.: